SİMETRİ CNC

“DEĞİŞİM ZAMANI”

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı,
hizmette dürüstlük ve kalitedir.

Kurucumuzun Mesajı

SİMETRİ CNC SAC KESİM TİC.LTD.ŞTİ 2008 yılında kurulmuş olup üretimi boyunca sahip olduğu bilgi , tecrübe ve yeni yatırımlarını siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Cnc lazer Cnc plazma, Cnc Oksijen sac kesim, silindir ve abkant sac büküm konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; aynı zamanda alüminyum paslanmaz ve siyah malzemelerin kaynaklı imalatlarını da projelerinize göre hassas ve hatasız şekilde yapabilmektedir.

Tasarım ve imalat için gerekli olan tüm CAD-CAM programlarını lisanslı olarak bünyesinde bulunduran SİMETRİ CNC tasarım ve mühendislik konularında da fikir ve tecrübelerini her zaman siz değerli müşterileri ile paylaşarak değişilmez partneriniz olarak yanınızda yer almak istemektedir.

Hizmetlerimiz malzeme teminin sonrasında ; Kesme, bükme, kaynaklı imalat, kumlama, torna, CNC isleme yurt içi ve yurt dışı lojistik operasyonlarını da kapsamaktadır. Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede kesim sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite ,hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

SİMETRİ CNC SAC KESİM TİC.LTD.ŞTİ. olarak CNC Lazer Kesim, CNC Abkant Büküm, CNC Plazma Kesim ve Kaynaklı İmalatımız ile profesyonel ve deneyimli kadromuzla beraber Ostim/Ankara ‘da hizmet vermekteyiz.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı , hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan SİMETRİ CNC gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Özkan ULUTAŞ

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

+ 90 (312) 354 98 81 – 83 | info@simetricnc.com